Else Hermansson oljemålning

476860

ELSE HERMANSSON (1900-1997): Landskap, signerad Else Hermansson, olja på duk, 27x22,5 cm

Fack 8

Else Hermansson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3402741
450
3402334
3397831
3394771

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.