Svepask och knäppäska

476854

SVEPASK, KNÄPPÄSKA, bemålad svepask och daterad 1816 ?, med järnbeslag, höjd 26 resp 20, längd 36 resp 44 cm

Skador och slitage

Diverse

Rum 14

Svepask och knäppäska

Budhistorik (17 bud)
3402240
1 900
3402250
1 900
3402240
1 800
3402246
1 800
3402240
1 700

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.