Vägglystrar i gustaviansk stil

476853

VÄGGLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, höjd ca 55 cm

slitage

Belysning, Vägglampor, Metall

Rum 7, Hylla 5

Budhistorik (6 bud)
3399363
3398934
3394592
750
3394587
650
3393287
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.