Byrå Mexiko

476850

BYRÅ, Mexiko, 1900-tal, fanérad, 4 ldr, höjd ca 100, 115x50 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå Mexiko

Budhistorik (5 bud)
3400964
500
3400963
450
3400962
3400960
3400959

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.