Byrå england

476849

BYRÅ, barock, 1700-tal, ombyggd under 1800-talet, ek, 8 ldr, höjd ca 95, 94x53 cm

Renoverad, kompletterad, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå england

Budhistorik (4 bud)

3398076
2 800
3397465
3396224
550
3394148

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.