Köksskåp

476846

SERVERINGSSKÅP, Famous Reproductions, USA, 1900-talets andra hälft, underskåp med dörrpar, överskåp med öppna hyllor, höjd ca176, 110x40 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Köksskåp

Budhistorik (1 bud)

3401710
2017-08-05 07:31:42

2017-08-05 kl 19:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.