Ragnar Persson

476844

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Interiör, "Ölkaffet" monogramsignerad R.P, olja på duk, ca 33x41 cm

Tavelvagn 2

Ragnar Persson

Budhistorik (14 bud)
3399098
3 600
3396444
3 400
3396444
3 200
3396314
3396311
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.