Hans Wegner

476843

HANS J. WEGNER, soffa, Getama, Danmark, modell GE 236, formgiven 1955, ek, blå klädsel, längd ca 210 cm, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage, mindre avslag, klädsel med vissa skador

Möbler, Soffor, Design

Rum 3

Hans Wegner

Budhistorik (8 bud)
3422000
4 200
3418780
3418779
3 200
3418777
3417437
450

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.