Snedklaffsekretär

476839

SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek, 17/1800-tal, gustavianska mässingsbeslag, invändig lådinredning, höjd ca 110, 108x54 cm, nycklar finns

Senare lås, fläckar, slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Snedklaffsekretär

Budhistorik (21 bud)
3402028
1 600
3402024
3402021
1 400
3402020
1 300
3402014

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.