Anders Nordvall olja

476830

ANDERS NORDVALL (född 1956): Komposition, signerad och daterad a tergo Anders Nordvall 1981, olja på duk, ca 43x207 cm

Rum 9

Anders Nordvall olja

Budhistorik (2 bud)

3402449
3393136

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.