Alvar Aalto bänkar

476828

ALVAR AALTO, bänk, 1 par, björk, Artek, Finland, höjd 44, 112x40 cm

Repor, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Alvar Aalto bänkar

Budhistorik (12 bud)
3402413
2 800
3401947
2 600
3402411
2 600
3401947
3400822

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.