Alvar Aalto bänk

476827

ALVAR AALTO, bänk, björk, för Artek, Finland, höjd 44, 72x40 cm

Repor, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 11

Alvar Aalto bänk

Budhistorik (14 bud)
3402124
1 400
3402120
1 300
3402120
3402061
3395320

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.