Spegellampetter

476826

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, förgyllda, för 1 ljus vardera, höjd 46 x16 cm SPEGEL gustaviansk, pastellagedekor, höjd 42 cm

Speglar

Monter 6

Spegellampetter

Budhistorik (18 bud)
3402615
3 600
3402627
3 600
3402615
3 400
3402619
3 200
3402615

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.