Bruno Mathsson Eva

476825

BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstolar, ett par, bok, sadelgjord, stämplade Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 6

Bruno Mathsson Eva

Budhistorik (31 bud)
3402715
11 000
3402620
10 500
3402714
10 000
3402620
9 800
3402713
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.