Matgrupp 1960-tal

476824

MATGRUPP, teak och bok, 1960-tal, 4+1 delar, bestående av matbord med utdragsskivor, 4 stolar med textilklädd sits, mått bord höjd ca 74, 120-200x80 cm

Visst slitage, textilklädsel med skador

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 8

Matgrupp 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

3396517
2017-07-31 21:59:00
1 400

2017-08-05 kl 10:12
Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.