Damarbetsbord

476822

DAMARBETSBORD, 1800-tal, i björk, med hylla, låda i sargen, höjd 75, 60x33 cm, nyckel finns

skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Damarbetsbord

Budhistorik (1 bud)

3402551
2017-08-05 19:03:07

2017-08-05 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.