Sekretär i rokokostil

476821

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1800-tal, fanerad i björk, höjd 105, 67x44 cm, nyckel finns

skador, omarbetad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sekretär i rokokostil

Budhistorik (6 bud)
3401353
500
3402180
500
3401353
450
3402179
3401353

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.