Stolar i valnöt

476819

STOLAR 4 st, i valnöt, 1900-talets andra hälft, textilsits, sitthöjd 42 cm

fläckar slitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar i valnöt

Budhistorik (2 bud)

3400968
3400703

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.