Dawid, fotografi

476816

DAWID (Björn Dawidsson, född 1949), signerad och daterad på baksidan Dawid 2017, fotografi, ca 32 x 47 cm.

Fack 2

Dawid, fotografi

Budhistorik (36 bud)
3394204
3394094
3 800
3393772
3 600
3394091
3 600
3393772
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.