Sven Erik Jansson Oljemålning

476812

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): "Galdöpiggen", signerad och daterad Sven Erik Jansson 1959, olja på pannå, ca 60x73 cm, ej ramad

Fläckar

Fack 3

Sven Erik Jansson Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3393138
2017-07-29 01:06:15

2017-08-05 kl 11:18
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.