Ulf Gripenholm

476810

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurscen, signerad Ulf Gripenholm, daterad 1978, provtryck, färglitografi, ca 37x44 cm

Tavelvagn 2

Ulf Gripenholm

Budhistorik (10 bud)
3401585
850
3402626
3401585
750
3399952
700
3399212
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.