Karin Olsson

476805

KARIN OLSSON (1928-2006): 2 st landskapsmotiv, signerad, numrerad 273/350, ca 42x42 cm

Fack 23

Karin Olsson
Budhistorik (3 bud)

3394257
3397832
3394257

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.