Ljuskrona

476803

LJUSKRONA, venetiansk stil, 2000-tal, elektrifierad, höjd ca 60, diameter 50 cm

Smärre slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (8 bud)
3402808
650
3402807
600
3402805
550
3402804
500
3402803
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK: