Edith Widengren Hedvig Eleonora Kyrka

476791

EDITH WIDENGREN (1905-1986): "Hedvig Eleonora", olja på pannå, signerad och daterad Edith Widengren 1963, ca 81x61 cm, ej ramad

Fläckar

Fack 3

Budhistorik (7 bud)
3401642
3401467
700
3401387
500
3401385
450
3399198

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.