Sven Erik Jansson Stockholmsmotiv

476790

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): Vy från Mosebacke, signerad och daterad Sven Erik Jansson 1961, olja på pannå, ca 50x61 cm, ej ramad

Fläckar

Tavelvagn 30

Budhistorik (2 bud)

3394298
3394297

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.