Annika Jägfeldt oljemålning

476789

ANNIKA JÄGFELDT motiv av August Stindberg, signerad A Jägfeldt, olja på duk, 40x40 cm

Monter 6

Annika Jägfeldt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3394303
3394302
3394038

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.