Tävlingscykel Super Record Gios Torino

476778

TÄVLINGSCYKEL, "Super Record", aluminium, Italien, 1970-tal, Gios Torino, total längd ca 160 cm

Slitage

Diverse

Rum 21

Budhistorik (16 bud)
3402075
5 000
3402079
4 800
3402075
4 600
3401548
3401546
3 800

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.