Claude Flavet oljemålning

476774

CLAUDE FLAVET (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad Flavet 1982, olja på duk, ca 120x180 cm

Rum 15

Claude Flavet oljemålning
Budhistorik (7 bud)
3402557
3399932
3399932
3399931
850
3398886
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.