Claude Flavet oljemålning

476772

CLAUDE FLAVET (född 1940): Biljard, signerad Flavet, olja på duk, ca 60x73 cm

Claude Flavet oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3402059
700
3401505
650
3401505
600
3398984
550
3393953
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.