Björn Löwgren blyerts

476771

BJÖRN LÖWGREN (född 1947): Figurkomposition, signerad och daterad Björn Löwgren 2010, blyerts, ca 59x71 cm

Konst, Teckningar

Fack 24

Björn Löwgren blyerts
Budhistorik (3 bud)

3401973
3393593
3393108

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.