Uno Vallman pastell

476770

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1957, pastell, ca 49x59 cm

Fack 32

Uno Vallman pastell

Budhistorik (15 bud)
3401481
1 600
3396443
3401480
1 400
3396443
1 300
3401479

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.