Susanna Hesselberg färgfotografi

476769

SUSANNA HESSELBERG (Norge, född 1967): No title, signerad o daterad a tergo Susanna Hesselberg 2003, 2/5, färgfotografi typ c, ca 50x38,5 cm

Repor

Fotografi

Fack 28

Budhistorik (7 bud)
3402423
1 800
3402419
1 700
3400984
1 400
3399903
1 300
3398428

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.