Björn Löwgren oljemålning

476768

BJÖRN LÖWGREN (född 1947): "Emilias nej", signerad Björn Löwgren 1984, olja på duk, ca 33x46 cm

Fack 25

Björn Löwgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3402263
3396521
3395021

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.