Uno Vallman oljemålning

476767

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1953, olja på duk, ca 38x46 cm

Fack 31

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3401527
3395861
3393561

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.