Joakim Gemicke oljemålning

476766

JOAKIM GEMICKE (född 1959): "Crest", spännramen signerad o daterad på spännramen "Crest Gemicke -88", olja på duk, ca 215x215 cm

Rum 22

Joakim Gemicke oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3399965
1 700
3396945
1 600
3395990
3393591
3393129

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
5 000