Bengt Fransson oljemålning

476763

BENGT FRANSSON (född 1935) motiv från Stockholm, signerad, olja på duk, ca 50 x 56 cm.

Fack 24

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3401191
3 600
3402680
3 400
3401191
3 200
3400716
3401190

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.