Spegel med konsolbord

476762

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, förgylld dekor i pastellage, bordets höjd ca 65, 66x35, spegeln höjd ca 140x62 cm.

Slitage, dekor bortfall, reparerad.

Speglar

Rum 20

Spegel med konsolbord

Budhistorik (35 bud)
3407845
5 400
3407843
5 200
3407840
5 000
3407787
4 800
3407834
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.