Byrå gustaviansk stil

476757

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 3 dlr, intarsia i bl.a. palisander, mässingsbeslag, toppskiva i sten, höjd ca 82, 110x48 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
3400089
4 400
3401164
4 200
3400089
3 800
3401023
3 600
3400089
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.