Byrå gustaviansk stil

476753

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, intarsia i bl.a. palisander, toppliggande stenskiva, 2 ldr, höjd ca 75, 76x42

CITES-intyg medföljer

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3401393
3399795
3393560
750
3392119
600
3392016

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.