Barskåp

476751

BARSKÅP, nyklassicism, 1940-tal, bl.a. palisanderfanér, intarsia med antikiserande motiv, låda samt dörrar med bakomvarande barinredning, höjd ca 117, 82x40 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Barskåp

Budhistorik (11 bud)
3401146
4 600
3399944
4 400
3397650
4 200
3397815
4 200
3397650

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.