Skrivbyrå

476747

SKRIVBYRÅ, 1900-talets mitt, bl.a. palisanderfanér, intarsia med blommor, klaff med bakomvarande skrivinredning, höjd ca 120, 76x40

CITES-intyg medföljer

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Skrivbyrå

Budhistorik (16 bud)
3400690
4 800
3400678
4 600
3400689
4 400
3400678
4 200
3399899

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.