Spegelampetter 1 par

476738

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-tal, bronserade, krön med träskuren dekor, 51x38,5 cm

Ombronserade, smärre skador och slitage

Speglar, Belysning

Rum 7, Hylla 2

Spegelampetter 1 par

Budhistorik (36 bud)
3401456
4 200
3401453
3401452
3 800
3401447
3 600
3401442
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.