Litografiskt tryck

476735

LITOGRAFISKT TRYCK, 2 st, 1800-taletds andra hälft, "Le Frere de Lorezzo lui rend fes Titres et fes Biens" samt "Lorezzo recoit la Visite de fon Frere", litografiskt tryck, förgyllda ramar, tryckmått ca 33x42,5 cm

Smärre fläckar

Tavelvagn 26

Litografiskt tryck

Budhistorik (14 bud)
3400898
3398088
3400897
3398088
950
3400896
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.