Soffbord Läsko

476734

SOFFBORD, Läsko, 3 dlr, 1900-talets senare del, benställning i förkromad metall, höjd ca 38, 55x40 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Soffbord Läsko

Budhistorik (3 bud)

3400180
3396070
3395035

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.