Ljuskrona 1800-tal Oscariansk

476733

LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 9 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, invändigt elektrifierad, höjd ca 68 cm

Ändringar/tillägg
Renoverad

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona 1800-tal Oscariansk

Budhistorik (11 bud)
3401244
4 600
3401239
4 400
3401243
4 400
3401239
4 200
3401238

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.