Sigvard Bernadotte blandteknik

476728

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Konstruktion", signerad och daterad Sigvard Bernadotte -97, dedikation atergo "Gunvor och Love med tack och tillgivenhet - Sigvard - Marianne", blandteknik, ca 32x25 cm

Tavelvagn 26

Budhistorik (3 bud)

3400352
3397718
3391923

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.