Dyrlund sideboard

476727

DYRLUND, Danmark, 1900-talets andra hälft, sideboard i palisanderfanér med rullklaffsdörrar, på hjultrissor, höjd ca 64, 120x52 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 2

Dyrlund sideboard

Budhistorik (15 bud)
3401347
3 600
3401193
3 400
3401346
3 400
3401193
3 200
3401263

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.