Soffbord palisander

476725

SOFFBORD, palisander, 1960-tal, skiva med schackrutig skiva, rak benställning, höjd ca 55, 135x68 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage, klisteretikett på skivan

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord palisander

Budhistorik (8 bud)
3398110
650
3393479
600
3392614
550
3392481
500
3392613
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.