Bert Johnny Nilsson färglitografi

476721

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934), Komposition med Mona Lisa, signerad B Johnny Nilsson, färglitografi, 73/1250, 75x56 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (12 bud)
3400801
3400795
750
3400800
750
3400795
700
3400798
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.