Carl Fredrik Reuterswärd akvarell

476720

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), "Etude pour le Grand Fétische -Picasso Sleeping Partner-", signerad med dedikation och daterad Reuterswärd, pour Jan, 14 maj 1980, akvarell, 70,5x52,5 cm

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan 32. Ingen avhämtning fre 17/3. Fr o m lör 18/3 avhämtas föremålet i Magasin 5.

Budhistorik (23 bud)
3401350
3400220
3401349
3400220
1 600
3397945

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.